Christmas gifts ideas

decembra 02, 2017


Jedno z mojich najobľúbenejších období v roku sa nám pomaly blíži. Kakao, medovníčky, teplé ponožky a rodinná atmosféra sú na nezaplatenie. Pre mňa Vianoce vždy znamenali veľa, keďže sú plné pohody. Zbožňujem darovať ľuďom, ktorých mám rada darčeky, pretože symbolizujú akúsi vďačnosť.

A tento článok je presne o darčekoch pre tvojich najbližších - maminu, ocina, brata, sestru, kamarátku, priateľku, priateľa... pre tých, ktorí pre teba znamenajú veľa. Hľadáš originálne i cenovo dostupné darčeky? Nechaj sa inšpirovať!

Fotokniha

Darček, ktorým zvečníš momenty, na ktoré nechceš nikdy zabudnúť. Najlepšie na fotoknihe je, že ju môžeš darovať komukoľvek chceš. Myslím si, že je to darček, ktorý sa bude páčiť každému, pretože má určitú citová hodnotu v podobe fotiek a citátov.

Homemade sada do kúpeľa

Sada sa môže skladať z doma vyrobeného telového scrubu a bomby do kúpeľa. Na internete nájdeš mnoho jednoduchých návodov. Do produktov môžeš pridať akékoľvek farby a vône podľa vlastného výberu. Výrobky už len zabalíš do peknej vianočnej krabice alebo baliaceho papiera. Myslím si, že touto sadou nič nepokazíš a patrí to k tým originálnym darčekom, ktoré ťa nebudú stáť veľa.

Sladký darček

Kto nemá rád sladké? Stačí, ak doma napečieš aj jednoduché sušienky, koláčiky, medovníčky, ktoré dozdobíš rôznymi vianočnými cukrovými ozdobami. Opäť zabalíš do krabičky a uviažeš mašličkou.

Darčekový set s horúcou čokoládou

Jediné, čo potrebuješ je šálka, marshmallows, kakao. Ako bonus môžeš pribaliť čokoládovú lyžičku.

Homemade vianočný darček

Týmto darčekom vyjadríte to, že ste venovali čas a námahu vlastnoručne vyrobenému darčeku pre milovanú osobu. Sú to síce maličkosti, ale vedia vyčariť úsmev na tvári a pripomenú im, ako veľmi ich máte radi. Môžete vytvoriť napríklad sviečky s vianočným motívom, originálny vianočný stromček z čokolády alebo krabičku so 100 dôvodmi prečo ťa mám rád/a...

Diár na rok 2018

Diárom nič nepokazíš, je to pekný a cenovo dostupný darček. Originálnejšia verzia diáru môže byť aj fitness diár, cestovateľský diár a mnoho ďalších.

Dúfam, že sa Vám článok páčil a necháte sa inšpirovať. :)
 

You Might Also Like

12 komentárov

 1. Fotokniha je typický dárek, co ode mě obdržely snad všechny kamarádky, zároveň mě to přijde jako úžasná vzpomínka :)
  www.lifebynikys.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Súhlasím :) Je to veľmi pekný a originálny darček.

   Odstrániť
 2. Tyhle dárky jsou super :) Miluju ručně vyrobené dárečky, je na nich vidět, že si tím lidé opravdu dali práci. Stejně tak mám ráda, když jsou dárky pěkně zabalené.


  www.thewaybya.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Super tipy hlavne tá fotokniha to naozaj znie ako mega darček :) Pre tento rok mám už pre každého darček vymyslený,le na ten budúci vy som rada relizovala tento tip darčeku :))
  partofnicol.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Pamätám si že minulý rok keď som bola v peňažnej tiesni lebo som bola študent bez brigády. (Teraz som študent s brigádou) tak som mamine urobila tú horúci čokoládu a vyzeralo to krásne!
   xxAlexandra MS ALWAYS LATE

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Ten set na výrobu horké čokolády je skvělý nápad :) Tím se budu inspirovat :)

  www.ftcfblog.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Skvelé tipy! Mne osobne sa najviac zapáčili tie DIY darčeky :)

  FRENCHSTYLE

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem veľmi pekne, áno tie sú najlepšie :)

   Odstrániť