Back To School: Outfits ideas

augusta 23, 2017

Škola sa nám pomaličky blíži a s ňou aj nové ročné obdobie - jeseň. Obchody sa zapĺňajú novými kúskami oblečenia. A ak nemáš inšpiráciu, ktorý z nich si vybrať, tak som pripravila 10 outfitov do školy, ktorými sa môžeš inšpirovať. Snažila som sa zvoliť čo najpohodlnejšie varianty, ale pritom štýlové a z každého rožku trošku. 

Kvetinové nášivky sú momentálne v kurze. Stačí ak skombinuješ správne farby a dokonalý outfit je na svete! Ak by bolo vonku chladnejšie, tak si ho kľudne môžeš doplniť podkolienkami či koženou bundičkou. 

Tento veľmi pohodlný outfit môžeš využiť aj v zime. Stačí, ak tenisky zameníš za čižmy a pridáš nejaký pekný kabát. Touto kombináciou nič nepokazíš!

A toto je môj najobľúbenejší zo všetkých desiatich. Jednoduché i dievčenské. Džínsová bunda má na sebe nášivky, ktoré sú teraz in. Tiež som si zaobstarala podobnú v H&M. 

Pohodlné a trendy. Ak potrebuješ, môžeš outfit opäť doplniť nejakou bundou. Papučky môžeš vymeniť za inú obuv, napr. tenisky. 

Verziu tohto outfitu využiješ hlavne na prvé dni, kedy je ešte počasie teplejšie. 

Taška cez rameno a topánky spolu ladia k športovej verzii. Vďaka komfortnosti, jednoduchosti, sviežosti je ako stvorený na školské dni!

Zvolila som aj trošku elegantnejšie, ale pohodlné oblečenie. Žltá oživí každý outfit a je to farba optimizmu. Aj oblečením sa vieš dobre naladiť do školy. :)

Bombera so skinny jeans sú takisto skvelé voľby do školy. Pokiaľ nie si milovník čiernej, pretože si myslíš, že je to skôr smutná farba, tak zvoľ farebnejšiu kombináciu. 

Outfit určený na chladnejšie dni. Kožušinka na džínsovej bunde so sukňou i čižmami skvele ladia. Oživiť ho smieš rôznymi šperkami, šálom a podobnými doplnkami. 

Tento si rovnako môžeš obliecť v prvé dni. Kvetinové vzory na taške dodajú outfitu svieži look a celkovo ho spestria.

Dúfam, že sa vám článok páčil a inšpirujete sa aspoň nejakými kúskami. Ja som si vyhliadla oblečenie hlavne z  obchodu H&M, takže neminiete všetky svoje úspory na novú výbavu do šatníka. Ktorý look najviac vystihuje tvoj štýl? 

You Might Also Like

11 komentárov