10 fun things to do in summer!

augusta 08, 2017

Pátrate po nápadoch, čo robiť počas horúcich letných dní? Polovica leta je za nami a ja mám pripravených 10 aktivít, ktoré ešte môžeš stihnúť.  Po prečítaní článku si určite choďte vyskúšať aspoň jednu činnosť. Na tomto článku spolupracujem s blogerkou, ktorej webovú stránku máte uvedenú nižšie. Na ďalšie spolupráce s ňou sa veľmi teším. Som vďačná, že do toho so mnou išla :) Užite si článok! 

1. Urob vlastnú garden party
Zorganizovať zábavu podvečer vonku nie je nič zložité. Vyzdob si záhradu rôznymi dekoráciami, osvetlením, priprav občerstvenie a pozvi si svojich priateľov. Tá najlepšia zábava je predsa párty s kamarátmi. 

2. Vyraz stanovať
Stanovačka je rovnako dobrý spôsob ako si užiť voľný čas v prírode, v kruhu rodiny a priateľov. Týmto sa nič nedá pokaziť, lebo zakaždým budeš mať na čo spomínať. 

3. Pohybové aktivity 
Pokiaľ hľadáš nejaké zábavné pohybové aktivity pre seba a najlepšiu kamarátku, tak ideálnou možnosťou sú tenis, bicyklovanie, plávanie, korčuľovanie, behanie či turistika. Pri týchto činnostiach si zlepšíš kondíciu a zaručene sa nebudeš nudiť!

4. Piknik v parku
V skratke je piknik vychutnávanie si jedla pod holým nebom. Nachystaj deku, pletený košík s letnými pochúťkami, limonádami, dezertami a s úsmevom na tvári. 

5. Kino
Klasika. Vyber nejaký film ako napr. Baywatch (2017) a o letnú atmosféru máš postarané.

6. Seriálový maratón
Väčšina z nás má svoj obľúbený minimálne 1 seriál. Seriálový maratón = dokonalý spôsob ako si oddýchnuť. Len ty, popcorn a tvoje seriály. 

7. Navštív pamiatky
Máme ich tu toľko. Stačí si iba vybrať. 

8. Prespávačka s kamarátkami
Každé dospievajúce dievča miluje tie nekonečné rozhovory, pizzu, pleťové masky ako i pozeranie hororov do polnoci (aj dlhšie). S kamoškami sa lepšie spoznáte a vytvoríte si veľa pekných zážitkov, na ktoré budete dlhodobo spomínať. 

9. Rozvíjaj svoju kreativitu
Kresli, maľuj, vytváraj. Čokoľvek ťa napadne. 

10. Skúšaj nové recepty
Vyskúšaj upiecť chutné cukrovinky. Namiešaj si letné drinky. Na internete máš šancu nájsť mnoho receptov. 

Keď sa chceš inšpirovať ďalšími aktivitami u blogerky Karolínky, klikni SEM

You Might Also Like

10 komentárov

 1. Super tipy. Za mě rozhodně piknik, garden party nebo přespání u kamarádek. I když tohle léto je celkem nabité, takže jsem vždycky ráda za každou volnou chvíli, kdy si odpočinu nebo kdy stihnu nějakou z těchto aktivit :)
  Inspiration by Linda

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Užitočný článok a skvelé tipy. V lete je najlepšie ísť na piknik, do kina, stanovať a hlavne objavovať nové veci a cestovať :)

  Wear the Confidence

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Seriálový maraton si momentálně dělám se seriálem PLL, protože jak to skončilo, tak jsem si řekla, že se podívám celý od začátku :D. Jinak super tipy! :)

  http://shardofdreams.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Skvelé tipy! Na stanovačku by som išla a rovnako tak aj na nejakú prespávačku :)

  FRENCHSTYLE

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Piknik a garden party - dvě věci, které miluju! :D Díky za tipy :)

  https://thewaybya.blogspot.cz/

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Milujem ich rovnako :D Nemáš zač, ja ďakujem :)

   Odstrániť