Nový design, nový názov blogu

júla 30, 2017

Prajem príjemné dopoludnie! Rozhodla som sa tu na blogu pre niekoľko zmien. Tí, ktorí čítali môj blog, ešte keď mal iný názov (radšej ho ani nebudem písať) ste tie zmeny určite postrehli. Predošlý názov blogu sa mi moc nepáčil a aby som pravdu povedala, tak som sa ho snažila vymyslieť, čo najrýchlejšie, pretože som sa nevedela dočkať písania článkov :D Lenže uvedomila som si, že názov blogu je podstatný. Možno ma časom aj tento omrzí, ale teraz sa mi zdá vhodný a ja som s ním spokojná. Je to divné ako dlho ti zaberie vybrať vhodný názov pre tvoj blog.  

Design. Samozrejme motív som si stiahla z BeautyTemplates, ale vylepšila som si ho podľa seba. Nebolo to ťažké rozhodovanie aké obrázky použijem, keďže mám #flamingoobsession. Dá sa povedať, že teraz je celkový vzhľad blogu v minimalistickejšom štýle. V poslednej dobe som si ho fakt zamilovala. Čistý a jednoduchý. Aj kvalitu fotiek by som chcela zlepšiť a fotiť ich v tomto štýle. Časom by som možno chcela založiť aj nejakú novú rubriku. Premýšľala som o nejakej, kde budem vyjadrovať aj vlastné myšlienky, názory a pod. Tak to je asi všetko, čo som chcela napísať. Bolo to vlastne také zhrnutie. 

A čo si o týchto zmenách myslíte vy? Máte pre mňa nejaké rady ako to tu vylepšiť? Vyjadrite svoj názor v komentároch! :) 

You Might Also Like

2 komentárov

  1. Též mám flamingobsession :D Design je moc hezký. Děkuji ti také za milý komentář na blogu, budu ráda, když se budeš vracet i nadále :)

    https://thewaybya.blogspot.cz/

    OdpovedaťOdstrániť