Lignano + Venice Trip

júna 12, 2017


Palmy. Slaný vzduch. Vánok mora. Opálená pleť. To (ne)konečné leto sa začína. Na mojom zozname miest, ktoré chcem navštíviť si konečne môžem vyškrtnúť Benátky. Výlet, ktorým som v podstate začala milované ročné obdobie. Hneď ako som vystúpila z lode, pocítila som krásu a harmóniu tohto mesta na vode. Prechádzka úzkymi uličkami či námestiami vo mne vyvolali obdiv- ich história, druh umenia a pod.

V priebehu leta sa chystám do Benátok tiež, takže mám nesmiernu radosť, že toto veľkolepé mesto môžem vidieť znovu. Ubytovaní sme boli v letovisku Lignano. Načerpala som dostatok sily oddychom na pláži, aby som prežila zvyšok školského roku. Všetci ľudia sa cez deň hrnuli na pláž. Až večer začínal skutočný taliansky zábavný život. Námestie bolo preplnené ľuďmi, svetlá svietili, hudba z barov sa ozývala a ja som si to medzitým veľmi užívala.

Keďže som vám vám v tomto článku chcela ukázať očarujúce Taliansko, tak sa nechcem moc rozpisovať. Určite si viete predstaviť túto kúzelnú krajinu. Niektorí z vás v nej možno aj boli...A tí ktorí nie, tak dúfam, že sa vám pošťastí tak ako mne. 

Lignano





Benátky









You Might Also Like

8 komentárov

 1. Benátky sú nádherné :) Boli sme tam počas karnevalu a išla by som tak kľudne opäť!

  www.frenchstyle.eu

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ja by som sa tam tiež išla znova pozrieť ♥ Je tam toho mnoho na pozeranie. Chcela by som tam ísť určite aj počas karnevalu, to muselo byť super!

   Odstrániť
 2. Úžasné fotky <3 Úplně na mě dýchla cestovatelská atmosféra :-P

  OdpovedaťOdstrániť