3 BEAUTY MUST HAVES

apríla 22, 2017


Myslím si, že všetky poznáme dni, keď sa nám nič nechce. Hlavne ráno, kedy vôbec nestíhame, sme lenivé si privstať skôr a ešte sa nalíčiť?! 

Keďže sa cez bežné dni líčim len minimálne, tak vám ukážem moje 3 "BEAUTY MUST HAVES". Súčasne to považujem aj za najdôležitejšie líčidlá. 

V mojej taštičke nesmie určite chýbať:
 1.  GÉLOVÁ MASKARA NA OBOČIE
 2.  LESK NA PERY
 3.  KOREKTOR NA MALÉ NEDOKONALOSTI

Moja #1 gélová maskara - make me brow od značky Essence. Pretože sa nerada zdržujem zbytočnou zdĺhavou úpravou obočia, táto maskara je pre mňa veľmi užitočná. Dokonale vyplní medzery v obočí. Stačí si ju naniesť na obočie a vytvoriť požadovaný tvar. Rýchle i jednouché!

Druhý z produktov je rovnako od značky Essence. Jedná sa o lesk na pery XXXL shine. Je môj obľúbený, lebo dodá mojim perám viditeľný výsledok zväčšenia. Má hladkú štruktúru a extrémny lesk s mokrým efektom. 

 A ako posledný tu je korektor Really Me, tentokrát od značky Miss sporty. Má dlhotrvácnu účinnosť s prirodzeným odtieňom. Jeho aplikácia je veľmi jednoduchá. Odstraňuje tmavé kruhy pod očami, začervenané miesta a ostatné nedokonalosti. Je veľmi praktický a poslúži aj ako spoločník na cestách.

A ktoré produkty obľubujete vy? Ktorá kozmetická značka je vaša naj?

You Might Also Like

8 komentárov

 1. Tento gel na obočí mám doma ! :) Je super a ke všemu levný :) mám už druhé balení :) Ale momentálně ještě používám gel od benefitu :) .. moje momentálně nejoblíbenější produkt je scrub :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Scruby milujem :3 Hlavne tie homemade. A áno veľké + dostáva gél aj za cenu ;)

   Odstrániť
 2. Pekne si to zhrnula, ak sa mi nič nechce tak používam minimum produktov. Ja vtedy vynechávam aj rúž, ale čo zase musí byť je make-up aspoň v jemnej vrstve alebo BB krém a ešte riasenka. Na upravené obočie si potrpím, kedysi som to nejako nevnímala, no teraz vidím poriadny rozdiel a radila by som ho upraviť každej žene, líčenie tak vyzerá úplne inak.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Essence a Miss Sporty majú naozaj skvelé produkty, v poslednej dobe ma dosť zaujal ten korektor, vyzerá super a po takejto skvelej recenzii nad ním asi porozmýšľam trošku viac, no momentálne mám korektory od Catrice. Čo sa týka toho brow gelu, ja si bez gélu na obočie už asi neviem predstaviť make-up rutinu, akurát na tento od Essence som minule pozerala, no príde mi celkom drahý na to, aké je to malé balenie. Brow gel od Catrice či z Oriflame si u mňa držia zatiaľ prvé miesto :) Pekný článok!

  www.frenchstyle.eu

  OdpovedaťOdstrániť